Лабораторія Творчих Ідей

Проєкт для дітей та підлітків поєднує креативне письмо, сторітелінг, візуалізацію та анімацію. Ми вчимося писати, створювати й розповідати історії, а також знімати власні мультфільми.

“Ведмеді та Риба” – робота Єлисея Рахаєва

2021 року проєкт став одним із переможців грантової програми “Культура. Спільнота” Міжнародного фонду “Відроження”. Завдяки підтримці доброчинців ми зібрали необхідну суму на платформі крауфандингу “ВЕЛИКАІДЕЯ”, а Міжнародний фонд “Відродження” подвоїв суму збору.

Наразі ми створили більше 80 мультфільмів у різних техніках: стопмоушен, 3D пластилінова анімація, лего анімація та тіньова анімація.

Команда Лабораторії Творчих Ідей – Катерина Янчук, Олена Росстальна та Ілля Гергуль

Кожен курс у Лабораторії – це особливий творчий процес по створенню історй, персонажів, декорацій, озвучці та зйомці анімацій.

Робота Соломії Огіренко “Песик Макс” стала фіналістом конкурсу “Чілдрен Кінофест” 2022 року.

2023 року команда Лабораторії створила першу “дорослу” роботу “Life”

“Life” – автори Катерина Янчук, Ілля Гергуль, Олена Росстальна

2023 року відбулася перша міжнародна Лабораторія у співпраці з Театром ”Graffiti”. Наша команда працювала у м.Корк (Ірландія) на білінгвальному курсі “Laboratory of Animation”. Разом з учнями було створено 16 чудових анімацій українською та англійською.

“The Dog who Liked Travelling” by Dylan Calnan O’Connor

24 січня 2024 року відбувся відкритий показ анімаційних робіт учнів Лабораторії. Глядачі побачили роботи учнів молодшої, середньої та старшої груп, а також прем’єрні анімації, створені в Ірландії восени 2023.

30 січня 2024 відбувся відкритий показ робіт, створених у першій міжнародній Лабораторії Творчих Ідей, що працювала у листопаді 2023 у м.Корк (Ірландія). Це колабораційний проєкт Театральної Кампанії “Граффіті” (Корк) та “АмаТеа”, який став можливим завдяки програмі мобільності для професіоналів у сфері культури “Culture Moves Europe”

У травні 2024 робота Богдана Наконечного “Боброполіс” була обрана до участі у фестивалі Чілдрен Кінофест. З 7 до 16 червня роботу Богдана та інших фіналістів можна буде переглянути онлайн і офлайн в кінотеатрах Києва, Львова, Вінниці, Житомира, Дніпра, Луцька, Одеси, Полтави, Хмельницького та Чернігова

https://childrenkinofest.com/ua/contest/finalisti-2024.htm

uk