Art and Media Hub

Vital Voices

У січні 2023 Art and Media Hub було запрошено до участі у програмі Vital Voices в Амстердамі (Нідерланди) https://debalie.nl/artikel/project-vital-voices/

Виставка “Chernihiv : Life in the Seige” (February – March 2022)

У квітні 2023 відбулася презентація виставки фотографій Владислава Савенка та Валентина Бобиря “Чернігів : Життя в облозі” (лютий – березень 2022) у м.Сент Джуліанс (Мальта). Світлини, на яких зафіксовані руйнівні наслідки агресії російської федерації, були зроблені в Чергігові під час перших місяців повномасштабного вторгнення. Виставка була представлена на восьмому форумі ЄвроСтудент, що проводиться управлінням вищої освіти республіки Мальта.

Виставка “Чернігів. Час війни”

У березні 2023 відбулася презентація виставки фотографій Владислава Савенка та Валентина Бобиря “Чернігів.Час війни” у приміщенні Інституту Археології Варшавського університету (м.Варшава, Польща). Світлини, на яких зафіксовані руйнівні наслідки агресії російської федерації, були зроблені в Чергігові під час перших місяців повномасштабного вторгнення. Під час відкриття відбулася зустріч з автором світлин – журналістом та фотографом Владиславом Савенком.

Освітні події

uk