Новини


  У жовтні 2020 було розпочато реалізацію міжнародного грантового проекту ART and MEDIA HUB - створення мульти культурного креативного простору 
Аудіо візуальний проект "Modern Andersen" було створено влітку 2020 року до 215 річниці з дня народження великого казкаря - Г.К.Андерсена. Актори театру втілили образи героїв казок "Дикі лебеді", "Пастушка і Сажотрус" та "Свинопас". 
  
Влітку 2020 творчий проект "Казки зі старої валізи" представив три open-air вистави на фестивалі "Зелена Сцена"

 14 грудня 2019 у Чернігові Екоманіфест «Усе починається з мене» - п’ять п’єс драматургів із США, Канади, Індії, Іраку та Великої Британії, об’єднані в експериментальну драматично-пластичну виставу.
  У липні 2019 Олена Росстальна та Ольга Бойко провели серію тренінгів Using Drama and Artistic Methods for Changemaking (Ко, Швейцарія)

  У грудні 2018 - лютому 2019 за підтримки Британської Ради було реалізовано проект "Живі історії" у інклюзивно-ресурсному центрі м. Ніжина. 

  У червні 2019 Олена Росстальна та Ольга Бойко відвідали майстерклас від Емми Рібінг (Швеція)

  15 вересня у Чернігівському обласному художньому музеї було презентовано музичний наратив "The Viking Princess at Kings' Table" англійською мовою. Наратив є частиною міжнародного проекту "The Different Stages", що реалізується митцями трьох країн (Україна - Швеція - Норвегія).

 
  14 та 16 серпня 2018 відбувся показ експериментальної вистави-дискусії "Інгігерда" (Україна - Швеція - Норвегія) у Стокгольмі (Королівський палац)
  30 червня та 1 липня 2018 відбувся показ експериментальної вистави-дискусії "Інгігерда" (Україна - Швеція - Норвегія) у Чернігівському обласному художньому музеї імені Г.Галагана. 3 та 4 березня 2018 року відбувся показ вистави "Полювання на мисливця" у Чернігівському обласному художньому музеї імені Г.Галагана. 
 


 


Контакти: Тел. (063) 9815034, e-mail amateateatre@gmail.com

 

Работает на: Amiro CMS