Новини
  9 та 10 грудня 2017 року відбувся показ вистави "Віяло на запоруку кохання" у Чернігівському обласному художньому музеї імені Г.Галагана. У виставі успішно дебютував актор Родіон Сичов.
  3 та 4 березня 2018 року відбувся показ вистави "Полювання на мисливця" у Чернігівському обласному художньому музеї імені Г.Галагана. У виставі успішно дебютував актор Богдан Музика.
  5 травня 2018 року показ вистави "Полювання на мисливця" відбувся у Чернігівському обласному театрі ляльок
 12 травня 2018 вистава "Полювання на мисливця"  була презентована на Фестивалі День Театру (Київ). Отримала відзнаки фестивалю: За високий рівень режисерської роботи (Олена Росстальна); За високий рівень акторської майстерності (Богдан Музика); За високий рівень виконання та соціальну спрямованість (колектив театру).
  30 червня та 1 липня відбувся показ експериментальної вистави-дискусії "Інгігерда" (Україна - Швеція - Норвегія) у Чернігівському обласному художньому музеї імені Г.Галагана.
  14 та 16 серпня відбувся показ експериментальної вистави-дискусії "Інгігерда" (Україна - Швеція - Норвегія) у Стокгольмі (Королівський палац)
  15 вересня у Чернігівському обласному художньому музеї було презентовано музичний наратив "The Viking Princess at Kings' Table" англійською мовою. Наратив є частиною міжнародного проекту "The Different Stages", що реалізується митцями трьох країн (Україна - Швеція - Норвегія).
  9, 15 та 16 грудня у Чернігівському обласному художньому музеї було презентовано виставу-квест "Синій-птах" (за твором Моріса Метерлінка). Разом з акторами глядачі блукали музейними залами.
  У грудні 2018 - лютому 2019 за підтримки Британської Ради було реалізовано проект "Живі історії" у інклюзивно-ресурсному центрі м. Ніжина. 
 У червні 2019 Олена Росстальна та Ольга Бойко відвідали майстерклас від Емми Рібінг (Швеція)
 
  У липні 2019 Олена Росстальна та Ольга Бойко провели серію тренінгів Using Drama and Artistic Methods for Changemaking (Ко, Швейцарія)
 

14 грудня 2019 у Чернігові Екоманіфест «Усе починається з мене» - п’ять п’єс драматургів із США, Канади, Індії, Іраку та Великої Британії, об’єднані в експериментальну драматично-пластичну виставу.

Вистава – перша в Україні постановка, що реалізована як частина всесвітнього руху Climate Change Theatre Action, заснованого 2015 року в США з метою привернути увагу до екологічних проблем, а особливо до проблеми зміни клімату.

 


 


Контакти: Тел. (063) 9815034, e-mail amateateatre@gmail.com

 

Работает на: Amiro CMS